Temel ile Dursun İstanbul’da 2016 Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
0/0 IMDB Puanı 3 Yorum 565 Görüntülenme

Temel ile Dursun İstanbul’da 2016 Tek Parça Full izle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

İhsan Taş

Oyuncular:

Wilma Elles, Alay Cihan, Tahsin Taşkın, Engin Alkan, Esin Civangil
Oyuncu kadrosunda Wilma Elles, Alay Cihan, Tahsin Taşkın, Engin Alkan, Esin Civangil yer almaktadır. Türkiye yapımı olan ve bir çok temel ile dursun orda burda şurda filmlerinden farksız olduğunu görülmektedir. İzledikten sonra sitemize yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Sizlerin destekleri bizim için önemlidir. Dursun’un yalanlarına kanan Temel, evini barkını bırakıp Karadeniz'den İstanbul’a gelir. Ancak Temel’i burada büyük sürprizler beklemektedir, nitekim durum hiç de Dursun’un anlattığı gibi değildir. Karısı Fadime’den korkusundan memleketine dönemeyen Temel’in büyük umutlarla geldiği İstanbul macerası komik olaylara gebedir.
Temel ile Dursun İstanbul'da izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Temel ile Dursun İstanbul'da tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Temel ile Dursun İstanbul'da filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Temel ile Dursun İstanbul'da full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (3)