Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 2016 Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
0/0 IMDB Puanı 7 Yorum 395 Görüntülenme

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 2016 Tek Parça Full izle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Kürşat Kızbaz

Oyuncular:

Ali Sürmeli , Gürkan Uygun , Fırat Tanış , Emin Olcay , Haldun Boysan
Oyuncu kadrosunda Ali Sürmeli, Gürkan Uygun, Fırat Tanış, Emin Olcay, Haldun Boysan gibi bir çok filmde rol alan kişiler oynamaktadır Yönetmen koltuğunu ise Kürşat Kızbaz sahiplenmektedir. Babasını genç yaşta kaybeden Hamid, kendini bulabilme isteğiyle bir dergaha girer. Buraya ekmek yaparak hizmet eden ve her şeyi öğrenme arzusuyla yanıp tutuşan Hamid, kısa sürede hocalarının ve ustalarının sevgisini kazanmayı başarır. Anadolu'da Somuncu Baba namıyla bilinen ve Osmanlı'nın birçok ünlü düşünürünü derinden etkileyen Şeyh Hamid-i Veli'nin yaşam öyküsü ve ilahi aşkı arama öyküsü filmde anlatılıyor. Somuncu Baba: Aşkın Sırrı izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Somuncu Baba: Aşkın Sırrı full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (7)