Siccin 3: Cürmü Aşk 2016 Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
0/0 IMDB Puanı 1 Yorum 1,357 Görüntülenme

Siccin 3: Cürmü Aşk 2016 Tek Parça Full izle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Alper Mestçi

Oyuncular:

Büşra Ayaydın, Nevin Efe, Adnan Koç, Yavuz Çetin, Elif Baysal
Oyuncu kadrosunda Büşra Ayaydın, Nevin Efe, Adnan Koç, Yavuz Çetin, Elif Baysal gibi tanınmış simalar oynamaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Alper Mestçi oturmaktadır. Küçüklük yıllarından bu yana arkadaş olan Orhan ve Sedat'ın arkadaşlıkları büyüdüklerinde de kesilmemiş, hatta Orhan'ın Sedat'ın kızkardeşi Kader'le evlenmesiyle iyice pekişmiştir. Ancak bir gün Sedat'ın geçirdiği trafik kazası hepsi için bir dönüm noktası olur. Sedat'ın oğlu Mehmet felçli kalır, Kader ise hafızasını yitirir. Bu olay yüzünden ikilinin arası açılır. Sedat vicdan azabıyla kıvranırken Orhan sevdiği kadını kaybetmemek için korkunç birşey yapmayı göze alır. Siccin 3: Cürmü Aşk izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Siccin 3: Cürmü Aşk tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Siccin 3: Cürmü Aşk filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Siccin 3: Cürmü Aşk full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)