Sağ Salim 3: Sen Sağ Ben Selamet 2016 Tek Parça Full izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
0.0 IMDB Puanı 8 Yorum 19,655 Görüntülenme

Sağ Salim 3: Sen Sağ Ben Selamet 2016 Tek Parça Full izle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Ersoy Güler

Oyuncular:

Burçin Bildik , Ufuk Özkan , Tuvana Türkay , Lale Başar , Ayçin İnci
İnci Kırhan Gündoğdu , İsmail Gündoğdu'nun yapımcılığını üstlendiği ve Ersoy Güler 'in yönetmen koltuğunda oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Burçin Bildik , Ufuk Özkan , Tuvana Türkay , Lale Başar , Ayçin İnci gibi isimler yer almaktadır.Hapisten salıverilmesine 2 gün kalan Selamet (Burçin Bildik), müebbet hapse mahkum edilmiş Sansar'la (Ufuk Özkan) birlikte cezaevi nakil aracıyla Sivas'a doğru yola çıkmıştır. Ancak yolda geçirdikleri trafik kazası, birbirlerine zincirlenmiş bir vaziyette serbest kalmalarına neden olur. Selamet her ne kadar kaza yerinde beklemekten yana olsa da Sansar'ın zoruyla kaçarlar. Bu yolculukta goril Behlül'le karşılaşmaları da dahil olmak üzere birçok maceraya birlikte atılmak zorunda kalırlar.
Sağ Selim serisinin 3. filminin çekimleri Marmaris, Köyceğiz, Dalaman ve Patara gibi Türkiye'nin güneyindeki popüler Sağ Salim 3: Sen Sağ Ben Selamet izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Sağ Salim 3: Sen Sağ Ben Selamet tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Sağ Salim 3: Sen Sağ Ben Selamet filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Sağ Salim 3: Sen Sağ Ben Selamet full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (8)