Muna 2016 Tek Parça Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
0/0 IMDB Puanı 2 Yorum 514 Görüntülenme

Muna 2016 Tek Parça Full izle

(2015 - Türkiye , Filistin)

Yönetmen:

Serdar Gözelekli

Oyuncular:

Leyla Göksun , Erkan Taşdöğen , Turgay Aydın , Kaan Çakır , Sabahattin Yakut
Oyuncu kadrosunda Leyla Göksun, Erkan Taşdöğen, Turgay Aydın, Kaan Çakır, Sabahattin Yakut gibi birçok ünlü oyuncu oynamaktadır. Yönetmen koltuğunu ise Serdar Gözelekli sahiplenmektedir. 6 yaşındaki Muna (Pınar Balkış), Gazze'de ailesiyle yaşayan bir kız çocuğudur. Bir gece evi İsrail Ordusu'na bağlı askerler tarafından basıldığında annesinin yönlendirmesiyle mutfak dolabına saklanır. Ancak dolaptan çıktıktan sonra ailesinin ortadan kaybolduğunu fark eder. Gazze sokaklarında ailesini arayan küçük kızın yolu, Türkiye'den Yeryüzü Doktorları organizasyonu aracılığıyla bölgeye gelen Ela (Leyla Göksun) ile kesişir. Genç doktor, Muna'nın ailesini bulabilmesi için elinden ne geliyorsa yapacaktır.Muna izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Muna tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Muna filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Muna full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)