Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler 2016 Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
0/0 IMDB Puanı 1 Yorum 2,426 Görüntülenme

Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler 2016 Tek Parça Full izle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Özgür Bakar

Oyuncular:

Ufuk Şen, Süleyman Kabaali, Bengi İdil Uras, Duygu Paracıkoğlu, Sanem İşler Şen
Oyuncu kadrosunda Ufuk Şen, Süleyman Kabaali, Bengi İdil Uras, Duygu Paracıkoğlu, Sanem İşler Şen gibi yakından tanıdığımız isimler yer almaktadır. Yönetmen koltuğunu ise Özgür Bakar sahiplenmektedir. Talip ve Yaşar yıllardır bir baltaya sap olamadıkları gibi, Muhteşem Abi'lerinden aldıkları paraları devamlı boş işlerde heba edip durmaktadırlar. Artık herkesin sabrını tüketen ikilinin karşısına Çiğdem çıkar. Çiğdem son işinden kovulmuş bir kostümcüdür ve Yaşar'ı kandırarak ona bir yönetmen olduğunu, bir korku filmi çekmek istediğini ve bu yolla çok para kazanabileceklerini anlatır. İkili, Muhteşem abilerinden son bir kez daha, korku filmi çekebilmek için para alır ve Çiğdem'in yönetmenliğinde çekimler başlar. Ancak çekimlerin yapıldığı yerde başlarına gerçekten paranormal olaylar gelecektir.. Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.
Fragman OPEN NETU RAPTU


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)