Kızkaçıran 2016 Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
0/0 IMDB Puanı 1 Yorum 293 Görüntülenme

Kızkaçıran 2016 Tek Parça Full izle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Korhan Uğur

Oyuncular:

Atıf Emir Benderlioğlu , Ceren Benderlioğlu , Aydan Burhan , Yüksel Ünal , Barış Kıralioğlu
Oyuncu kadrosunda Atıf Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Aydan Burhan, Yüksel Ünal, Barış Kıralioğlu gibi yakından tanıdığımız isimler yer almaktadır. Yönetmen koltuğunu ise Korhan Uğur sahiplenmektedir.Ahmet yıllardır sevdiği eski aşkı Gül'ün başka biriyle evlenmesine katlanamaz ve Gül'ü düğün arabasıyla kaçırır ve yollara düşer. Ama unuttuğu birşey vardır, gelinin yanında müsatakbel damadı da kaçırmıştır. Gelinin ve damadın ailesi Ahmet'in peşine düşmüşken Ahmet de kızı dedesinin köyüne götürmeye karar ve başlarına yol boyunca tuhaf olaylar gelir. Kızkaçıran izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Kızkaçıran tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Kızkaçıran filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Kızkaçıran full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)