Geniş Aile 2: Her Türlü 2016 Tek Parça Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
0.0 IMDB Puanı 11 Yorum 18,737 Görüntülenme

Geniş Aile 2: Her Türlü 2016 Tek Parça Full izle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Ömer Uğur

Oyuncular:

Ufuk Özkan , Bora Akkaş , Fırat Tanış , Bülent Çolak , Özge Ulusoy
Ömer Uğur yönetmen koltuğunda oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan , Bora Akkaş , Fırat Tanış , Bülent Çolak , Özge Ulusoy gibi dev isimler yer almaktadır.Zekai (Bora Akkaş) bir gün kumarhanelerdeki rulet masasını kontrol eden bir saat düzeneği icat edince, Cevahir (Ufuk Özkan) bunu hemen kullanarak zengin olmayı aklına koyar. Paçacı (Şinasi Yurtsever) namlı bir kumarhane sahibinin yerinde alet denenir, ancak tam hazır olmadan kullanıldığı için paraları ilgisiz kişiler kazanır. Büyük maddi kayba uğrayan Paçacı, Cevahir'in sevgilisi Pırıl'ı (Gizem Akman) kaçırır, parayı bulamazlarsa genç kadın ölecektir.
Saat düzeneğiyle birlikte Kıbrıs kumarhanelerine giden Cevahir ve arkadaşlarına burada Koyu Bilal (Fırat Tanış) de katılır. Önce ihtiyaçları olan parayı kazanan, sonra gerisin geri kaybeden ekibin Pırıl'ı kurtarabilmek için sadece 4 saati kalmıştır.Geniş Aile 2 izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Geniş Aile 2 tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Geniş Aile 2 filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Geniş Aile 2 full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.
Fragman OPEN NETU RAPTU


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (11)