Emanet 2016 Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
0/0 IMDB Puanı 4 Yorum 1,754 Görüntülenme

Emanet 2016 Tek Parça Full izle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Emre Yalgın

Oyuncular:

Tayanç Ayaydın, Turgay Aydın, Umut Karadağ, Koray Şahinbaş, Elena Viunova
Oyuncu kadrosunda Tayanç Ayaydın, Turgay Aydın, Umut Karadağ, Koray Şahinbaş, Elena Viunova gibi tanınmış simalar oynamaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Emre Yalgın oturmaktadır. Bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan Mirza'nın (Tayanç Ayaydın), sitede yaşayan eski konsomatris Leyla'nın kızı Elif ile arasında özel bir bağ vardır. Bu sırada Leyla'nın karanlık işlere bulaşmış sevgilisi Kürşat, Leyla'yı küçük kızının gözleri önünde öldürür. Cinayetin tek tanığı olan Elif ise kaçırılır. Sıradan bir güvenlikçi olan Mirza, Elif'in hayatının tehlikeye girmesi ve cinayetin suçunun kendi üzerine yıkılmasının ardından gözünü tamamen karartarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür. Mafyanın elinden kızı kurtarmak için ve adını temize çıkarmak için ne gerekiyorsa yapacaktır. Bu sırada Leyla'nın Rus arkadaşı Sveta’yla işbirliğine gidecek ve aralarında bir yakınlaşma başlayacaktır. Emanet izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Emanet tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Emanet filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Emanet full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)