Delibal 2015 Tek Parça Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (5)
0/0 IMDB Puanı 5 Yorum 8,772 Görüntülenme

Delibal 2015 Tek Parça Full izle

(2015-Türkiye)

Yönetmen:

Ali Bilgin

Oyuncular:

Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Hüseyin Avni Danyal
Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Hüseyin Avni Danyal ve bir çok filmde rol alan kişiler oynamaktadır. Yönetmen koltuğunu ise Ali Bilgin sahiplenmektedir. Aynı üniversitede öğrenci olan Barış ve Füsun’un tutku dolu aşk hikayesine tanıklık edeceğiz. Mimarlık öğrencisi olan ve hobi olarak müzik yapan Barış hayatın tadını çıkarmaktan keyif alan birisidir. Füsun’u ilk gördüğü anda hayatında hiç bilmediği bir duyguya kapılmıştır. Hep teğet geçen aşk bu defa Barış’ı yakalamıştır. Aşkı ona tattıran bu kız kimdir? İsmini bile bilmediği ama aşık olduğu bu kıza bir şekilde ulaşmak ister ve ulaşır da… Füsun’u bulmak, ulaşmak tamamdır da; aklında üniversiteyi derece ile bitirip Amerika’da master yapmaktan başka şey olmayan Füsun’u bir de aşka ikna etmek lazımdır. Yakışıklı, akıllı ve içten olan Barış, sonunda bunu da başarır. Füsun’u kendine aşık eder, evlenirler. Her şey masallardaki gibidir. Ta ki masal bir gün bozulana kadar. Delibal izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Delibal tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Delibal filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Delibal full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)