Çalgı Çengi 2: İkimiz 2017 Tek Parça Full izle
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (26)
0.0 IMDB Puanı 60 Yorum 227,806 Görüntülenme

Çalgı Çengi 2: İkimiz 2017 Tek Parça Full izle

(06 Ocak 2017)

Yönetmen:

Selçuk Aydemir

Oyuncular:

Ahmet Kural , Murat Cemcir
Çalgı Çengi 2 izle Selçuk Aydemir'in yönetmen koltuğunda oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Ahmet Kural , Murat Cemcir gibi dev isimler yer almaktadır.Ankaralı 2 arkadaşın yaşadıgı birbirinden komik olayların anlatıldığı çalgı çengi 1 büyük ilgi görmüştü. Çalgı çengi 2′de birbirlerine dayı oğlu teyzeoğlu şeklinde hitap eden arkadaşlar bu sefer tatil yöresinde farklı farklı olaylarla karşı karşıyadır.
Çalgı Çengi 2 filminin 13 Ocak 2017'de gösterime girmesi planlanıyor.Çalgı Çengi 2: İkimiz izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Çalgı Çengi 2: İkimiz tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Çalgı Çengi 2: İkimiz filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Çalgı Çengi 2: İkimiz full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.
Fragman NETU


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (60)