Baba Mirası 2016 Tek Parça Full izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (2)
0/0 IMDB Puanı 19 Yorum 82,338 Görüntülenme

Baba Mirası 2016 Tek Parça Full izle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Sefa Özçelik

Oyuncular:

Yakup Yavru , Mansur Ark , Nesrin İşçi , Ümit Taşkın , Furat Emir
Oyuncu kadrosunda Yakup Yavru, Mansur Ark, Nesrin İşçi, Ümit Taşkın, Furat Emir ve bir çok filmde rol alan kişiler oynamaktadır. Annelerini küçük yaşta kaybetmiş 3 kardeş yetiştirme yurdunda büyür. Aradan geçen zamanda üçü de farklı işleri meslek edinir, biri dermatolog, biri müzisyen, diğeri ise turizmci olmuştur. Babaları vefat ettiğinde babalarının köyüne gelirler. Vasiyet gereği mirastan pay alabilmek için köyde 1 ay geçirmeleri gerekmektedir. Ancak bu süre boyunca beklemedikleri işler başlarına gelecektir.
Sefa Öztürk'ün yönettiği film, Ankara'nın Beypazarı ilçesinde çekildi. Baba Mirası izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Baba Mirası tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Baba Mirası filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Baba Mirası full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (19)