Ali Kundilli 2 2016 Tek Parça Full izle
9.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.7 /10 (3)
0/0 IMDB Puanı 182 Yorum 9,859 Görüntülenme

Ali Kundilli 2 2016 Tek Parça Full izle

(2015 - ABD)

Yönetmen:

Faruk Aksoy

Oyuncular:

Cem Gelinoğlu, Zeynep Aktuğ, Sami Aksu, Ezgi Tombul
Birinci filminde oldukça rağbet gören Ali Kundilli sevenleriyle tekrar buluşuyor. 4 Mart 2016'da sinemaya girecek olan Ali Kundilli 2 oldukça umut verici gözüküyor. Sinemalarda yerlerini alacak kişiler oldukça şanslılar. İlk filmde peşinden koştuğu İlknur ile sonunda evlenen Ali'yi bu kez çocuk heyecanı sarmıştır. Ali, 8 aylık hamile eşinin olmadık istekleriyle canından bezse de katlanmaktadır. Ancak eşinin son isteği hepsinden zordur: Gördüğü bir rüya yüzünden çocuğu İstanbul'da değil, Ali'nin babaannesinin de bulunduğu Küçükköy, Ayvalık'ta doğurmak ister. Ama burada da eşinin garip istekleri bitmeyecek, Ali oldukça zor ve komik durumlara düşecektir. Ali Kundilli 2 izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Ali Kundilli 2 tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Ali Kundilli 2 filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Ali Kundilli 2 full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (182)