Al Karısı Cinnet 2015 Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
78 Görüntülenme

Al Karısı Cinnet 2015 Tek Parça Full izle

(2015 - Türkiye)

Yönetmen:

Muzaffer Gülçek
Pek fazla ilgi ve ragbet görmeye Al karısı cinnet filmi gerilim ve korkunun amatörü olarak yorumlanmıştır. lohusa kadınların başına bela olan efsanevi bir yaratık anlatılıyor. Bu efsanenin temeli Şamanizm'e kadar uzanır. İnanışa göre lohusaların ve yeni doğmuş çocukların ciğerleriyle beslenir. Alkarısından korunmak için çeşitli çarelerin olduğuna inanılır. Lohusa kadını yalnız bırakmamak, ışıkları sürekli yakmak, başucuna Kuran koymak, yüzünü kırmızı örtüyle örtmek bunlardan bazılarıdır. Al Karısı Cinnet izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Al Karısı Cinnet tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Al Karısı Cinnet filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Al Karısı Cinnet full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.org iyi seyirler.
Fragman Tek Parça Vk


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?